Josef Frank lampbord

Josef Frank lampbord
Josef Frank lampbord
Josef Frank lampbord
Josef Frank lampbord
Josef Frank lampbord
Josef Frank lampbord
Josef Frank lampbord
Josef Frank lampbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, lampbord, fanerat i björk, höjd ca 40, 35x35 cm

Specialbeställt

Bruksslitage, märken, lossad i fogarna

803145

2020-08-20