Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KASSAKISTA, 1800-talets mitt, järn, grön- och svartmålad, senare nyckel, höjd ca 52 cm, ca 76x46 cm
Låset fungerar delvis, slitage, färgbortfall på baksidan
803154
2020-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här