Matgrupp 8 dlr
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 8 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, björk, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 78 cm, 278 x 125 cm, maxlängd 443 cm, 7 stolar sitthöjd 48 cm, vissa av stolarna märkta NK
Renoverat, omklädda stolar, bruksslitage
803182
2020-08-25