Bordslampor 1 par
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPOR, 1 par, Bergboms, modell B-024/G-025, 1960-tal, vitlackerad metall samt grönt virat läder, höjd inkl skärm ca 75 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
803196
Päivämäärä:
2020-08-20