Bordslampor 1 par

Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPOR, 1 par, Bergboms, modell B-024/G-025, 1960-tal, vitlackerad metall samt grönt virat läder, höjd inkl skärm ca 75 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

803196

Päivämäärä:

2020-08-20