Spegel med konsolbord
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, nyrokoko, sent 1800-tal, valnöt, skuren delvis genombruten dekor, spegels bredd 76 cm, höjd 172 cm, konsolbordets bredd 74 cm, djup 34 cm, höjd 85,5 cm.
Bruksslitage.
803207
2020-08-31