Åke Hultgren Puck bordslampa
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ÅKE HULTGREN, "Puck", bordslampa, Örsjö Belysning, stomme i förkromad metall, etikettmärkt Örjsö Belysning, höjd 65 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor
803215
Päivämäärä:
2020-08-24