Åke Hultgren Puck bordslampa

Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa
Åke Hultgren Puck bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ÅKE HULTGREN, "Puck", bordslampa, Örsjö Belysning, stomme i förkromad metall, etikettmärkt Örjsö Belysning, höjd 65 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor

803215

Päivämäärä:

2020-08-24