Soffgrupp Italien
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFGRUPP, Italien, 4 dlr, bestående av: 1 tresitssoffa, 2 fåtöljer, samt en fotpall, sent 1900-tal, ljusbeige skinnklädsel, lösa sittdynor, ben i trä, sitthöjd ca 40, djup ca 100, rygghöjd ca 75 cm, längd soffa ca 240 cm, längd fåtölj ca 100 cm, fotpall, höjd ca 35, 78x58 cm
Bruksslitage
803238
2020-08-31