Soffgrupp Italien

Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien
Soffgrupp Italien

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFGRUPP, Italien, 4 dlr, bestående av: 1 tresitssoffa, 2 fåtöljer, samt en fotpall, sent 1900-tal, ljusbeige skinnklädsel, lösa sittdynor, ben i trä, sitthöjd ca 40, djup ca 100, rygghöjd ca 75 cm, längd soffa ca 240 cm, längd fåtölj ca 100 cm, fotpall, höjd ca 35, 78x58 cm

Bruksslitage

803238

2020-08-31