Erik Höglund Tratt Boda
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK HÖGLUND, "Tratt", glasservis, 24 dlr, Boda, 1970-tal, bestående av: 4 ölglas, 4 vinglas, 4 starkvinsglas, 4 champagneglas, 4 snapsglas, 4 martiniglas
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
803239
2020-08-31