Bokhylla, skåp

Bokhylla, skåp
Bokhylla, skåp
Bokhylla, skåp
Bokhylla, skåp
Bokhylla, skåp
Bokhylla, skåp
Bokhylla, skåp
Bokhylla, skåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA , med skåpunderdel, 1900-talets andra hälft, fanerad i teak, överdel med tre hyllplan, nedfällbar skrivskiva med bakomliggande lådor och fack, tre dörrar med bakomliggande hyllor samt lådor,
höjd ca 185 cm, bredd 130, djup 40 cm

Bruksslitage, fanerskador, nyckel fast i lås

803243

2020-08-28