Bokhylla, skåp
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA , med skåpunderdel, 1900-talets andra hälft, fanerad i teak, överdel med tre hyllplan, nedfällbar skrivskiva med bakomliggande lådor och fack, tre dörrar med bakomliggande hyllor samt lådor,
höjd ca 185 cm, bredd 130, djup 40 cm
Bruksslitage, fanerskador, nyckel fast i lås
803243
2020-08-28