Kornischer

Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORNISCHER, 3 st, 1900-talets första hälft, bronserade och förgyllda, svängd form, 1 st längd 136 cm, 2 st längd 144 cm

1 med smärre skada, visst färgbortfall

803244

2020-08-31