Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORNISCHER, 3 st, 1900-talet första hälft, bronserade och förgyllda, 2 st längd 163 cm, 1 st längd 145 cm
Mindre skada, visst färgbortfall, lagning
803245
2020-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här