Kornischer

Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer
Kornischer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORNISCHER, 3 st, 1900-talet första hälft, bronserade och förgyllda, 2 st längd 163 cm, 1 st längd 145 cm

Mindre skada, visst färgbortfall, lagning

803245

2020-08-31