Kornisch

Kornisch
Kornisch
Kornisch
Kornisch
Kornisch
Kornisch

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

KORNISCH, 1900-talets första hälft, bronserad, förgylld och försilvrad, längd ca 245 cm

Åldersrelaterat slitage

803246

2020-08-31