Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, Tabriz, bönematta, slingor av akantusblad mot ljus botten, silke på silkesvarp, 212 x 142 cm
Proveniens:
Inköpt i början av 1990-talet hos Orient-Saeidi, Sundsvall
803247
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här