Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Skogsljus", signerad, Ulf Gripenholm, 154/141, färglitografi, ca 105x74 cm

803263

2020-08-24