Trädgårdsstolar, bryggeristolar och bord

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP (3 dlr) 1900-talets mitt, bord på smidesunderrede, samt 2 st sk. "Bryggeristolar", olika modeller, varav en bemålad, bordets höjd ca 70, diameter 75 cm, stolarnas sitthöjd 46 cm

Bruks/åldersrelaterat slitage, torra partier

803264

2020-08-30