Sittggrupp 6 dlr
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SITTGRUPP, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: soffa, samt 5 karmstolar, bambu, rotting samt plast, flätad sits och rygg, sitthöjd ca 45 cm, bredd soffa ca 104 cm
Bruksslitage, armstöd på soffa med hårt slitage
803281
2020-08-28