Sittggrupp 6 dlr

Sittggrupp 6 dlr
Sittggrupp 6 dlr
Sittggrupp 6 dlr
Sittggrupp 6 dlr
Sittggrupp 6 dlr
Sittggrupp 6 dlr
Sittggrupp 6 dlr
Sittggrupp 6 dlr

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SITTGRUPP, 6 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: soffa, samt 5 karmstolar, bambu, rotting samt plast, flätad sits och rygg, sitthöjd ca 45 cm, bredd soffa ca 104 cm

Bruksslitage, armstöd på soffa med hårt slitage

803281

2020-08-28