Fat silver

Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver
Fat silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE OHLSSON, fat, silver, punsad och driven dekor av midsommardans, stämplad Silvergillet AB, Malmö 1978, signerad Olle Ohlsson 1978, nr 61/350, 14x16,5 cm, vikt ca 306 g

803284

2020-08-28