Spegel bronserad

Spegel bronserad
Spegel bronserad
Spegel bronserad
Spegel bronserad
Spegel bronserad
Spegel bronserad

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, bronserad, höjd 83x32 cm

Senare bronserad, lagningar

803296

2020-08-24