Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPELBORD, omkring år 1800, sengustavianskt, halvmåneform, fanerat i mahogny, delvis genombruten dekor, höjd ca 79, 94x47 (94) cm
PROVENIENS: Familjen Dickson, Göteborg
Dekorbortfall
803299
2020-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här