Gustaviansk byrå
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk, 3 lådor, förgyllda lister, nyckelskyltar och draghandtag, rotfaner lagt i romber och rutor, avfasade hörn, höjd ca 84, 103x56 cm
PROVENIENS: Familjen Dickson, Göteborg
Nyckel finns
803300
2020-08-24