Gunnar Brusewitz litografier 4 st

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): (4) Motiv med rådjur, signerade samt numrerade 34, 4, 72 samt 92/320, litografier, ca 30x47 cm

Blad 4/320 med mindre fläckar höger hörn

803303

2020-08-28