Skulptur i form av häst

Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, metall, 1900-tal, i form av häst, bronserad, höjd ca 19, längd 23 cm

Slitage

803305

2020-08-24