Bert-Håge Häverö litografi

Bert-Håge Häverö litografi
Bert-Håge Häverö litografi

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar i Roslagen", färglitografi, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 41/360, ca bildmått ca 37x52 cm

Zustandsbeschreibung

Fläck vänster nedre kant

803318

2020-09-06