Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar i Roslagen", färglitografi, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 41/360, ca bildmått ca 37x52 cm
Zustandsbeschreibung
Fläck vänster nedre kant
803318
2020-09-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner