Klubbat för:
5 400 SEK
6 000 SEK
CARL WILHELMSSON (1866-1928): kvinnor i skog, akvarell, skiss, signerad C Wilhelmsson, bladstorlek 41x54 cm, oramad
Revor, fuktskador
803335
2020-09-06