Rörstrand urna

Rörstrand urna
Rörstrand urna
Rörstrand urna
Rörstrand urna
Rörstrand urna
Rörstrand urna
Rörstrand urna
Rörstrand urna

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖRSTRAND, prakturna, 1900-tal, bemålad samt floral dekor höjd 45 cm

Bruks och åldersslitage, nagg

803337

2020-08-29