Soffa Chesterfield England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, chesterfield modell, enligt uppgift inköpt 2013 i England, cognacsfärgat skinn, djuphäftad samt pärlspikad dekor, lösa sittplymåer, längd ca 190, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage, viss patina/fläck kring ena sittplymån

803345

2020-08-30