TAGE HEDQVIST

TAGE HEDQVIST
TAGE HEDQVIST
TAGE HEDQVIST
TAGE HEDQVIST

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Etange De Narbonne, monogramsignerad, olja på pannå, ca 46x33 cm

803366

2020-08-30