Byrå 1700 tal rokoko
2020-08-30
803367
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 500 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådor, fanérad i flertalet träslag, beslag i brons, höjd ca 80, 113x51 cm
Åldersrelaterat slitage, fanérskador samt senare kompletterat bakstycke