nysilver Asprey of London, Almazan

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

VASER, UNDERLÄGG, 4 dlr, nysilver, bestående av: 2 säckformade vaser, ena stämplad Almazan, Asprey of London, andra stämplad Made in spain, 2 underlägg, höjd på vaser ca 9-22, diameter på underlägg ca 23 samt 19 cm

Smärre slitage

803368

2020-08-30