Sminkbord med tillbehör

Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör
Sminkbord med tillbehör

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD, 1950-tal, teakfanér, 3 delar, mittdel med uppfällbar spegel, flankerat av hurtsar med skåpdörrar respektive med byrådel, medföljer 1 par lampor i teak, kupor i opalglas, 1 handspegel i teak, samt 1 bordsborste i teak, höjd på sminkbord ca 70, total bredd ca 205, djup 45 cm, nycklar finns

Bruksslitage, 1 lampa med trasig kupa,

803370

2020-08-30