Spelbord
Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
SPELBORD, 1800-tal, skiva i bonad björk med inlagt schackplan i intarsia, invändigt med spelplat till brädspel , höjd ca 78, 89x44 cm
Slagen och sprucken skiva . slitage, diverse brickor till brädpel medföljer
803392
2020-08-24