Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Absinthe Amour", signerad, 81/180, färglitografi, ca 94x68 cm

803394

2020-08-24