Klubbat för:
680 EUR
Utropspris
300 EUR
ARKIVSKÅP, 1920-40-tal, tolv draglådor, ek och ekfanerad, bredd 55 cm, djup 36 cm, höjd 182 cm.
Lätt sltage, nyckeln saknas
803446
2020-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här