Arkiv skåp i ek

Arkiv skåp i ek
Arkiv skåp i ek
Arkiv skåp i ek
Arkiv skåp i ek
Arkiv skåp i ek
Arkiv skåp i ek
Arkiv skåp i ek
Arkiv skåp i ek

Klubbat för:

680 EUR

Utropspris

300 EUR

ARKIVSKÅP, 1920-40-tal, tolv draglådor, ek och ekfanerad, bredd 55 cm, djup 36 cm, höjd 182 cm.

Lätt sltage, nyckeln saknas

803446

2020-09-01