Parurnor Kina

Parurnor Kina
Parurnor Kina
Parurnor Kina
Parurnor Kina
Parurnor Kina
Parurnor Kina
Parurnor Kina
Parurnor Kina
Parurnor Kina
Parurnor Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

PARURNOR, Kina, 1900-tal, motiv med påfåglar och blommor, höjd ca 44 cm

En med nagg/fabrikationsfel under

803461

2020-08-29