GEORG PAULI: Spanska figurer

GEORG PAULI: Spanska figurer
GEORG PAULI: Spanska figurer
GEORG PAULI: Spanska figurer
GEORG PAULI: Spanska figurer
GEORG PAULI: Spanska figurer
GEORG PAULI: Spanska figurer

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

GEORG PAULI (1855-1935): Spanska figurer, signerad a tergo Georg Pauli, olja på papper uppklistrad på pannå, mått 37x32 cm

Kuntoraportti

803473

Päivämäärä:

2020-08-28