GEORG PAULI: Spanska figurer
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
GEORG PAULI (1855-1935): Spanska figurer, signerad a tergo Georg Pauli, olja på papper uppklistrad på pannå, mått 37x32 cm
Kuntoraportti
803473
Päivämäärä:
2020-08-28