Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FAT, 2 st, mässing, föreställande Fredrik Wilhelm av Brandenburg & Fredrik II av Preussen, diam 47 cm, sent 1800-tal
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
803493
2020-09-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner