Fat mässing

Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing
Fat mässing

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FAT, 2 st, mässing, föreställande Fredrik Wilhelm av Brandenburg & Fredrik II av Preussen, diam 47 cm, sent 1800-tal

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

803493

2020-09-04