Josef Ekberg Gustavsberg

Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg
Josef Ekberg Gustavsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOSEF EKBERG, urna med lock, Gustavsberg, flintgods, lysterglasyr med dekor i guld, monogramsignerad, daterad 1927, höjd ink lock ca 22 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekoma

803494

2020-09-04