Spegel med konsolbord
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, rokokostil, omkring 1900-talets mitt, bronserat trä, konsolbord med sarglåda, spegelns bredd 51 cm, höjd 137 cm, konsolbordets bredd 77 cm, djup 39 cm, höjd 74 cm.
Bruksslitage.
803503
2020-09-02