Gösta Ydström

Gösta Ydström
Gösta Ydström
Gösta Ydström
Gösta Ydström
Gösta Ydström
Gösta Ydström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA YDSTRÖM (1861-1952): Rävjakt, signerad och daterad 1906, olja på duk, ca 67x95 cm

Tryckmärken, färgbortfall

803515

2020-08-31