Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (Helsingfors 1884-1967 Stockholm): Clown, signerad, olja på duk, ca 55x46 cm

803517

2020-08-25