Soffbord England 1900-tal

Soffbord England 1900-tal
Soffbord England 1900-tal
Soffbord England 1900-tal
Soffbord England 1900-tal
Soffbord England 1900-tal
Soffbord England 1900-tal
Soffbord England 1900-tal
Soffbord England 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, ben med tassavslut i mässing, hjultrissor, höjd ca 55, 128 x 75 cm

Bruksspår, mindre repor

803520

2020-08-25