Figurscen oljemålning

Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning
Figurscen oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Sankta Barbara och Cyriacus av Rom, daterad 1909, olja på pannå, ca 72x51 cm

803522

2020-09-05