Väggbonad

Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad
Väggbonad

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGBONAD, sekelskifte 1900, bemålad efter äldre förlaga, religiös figurscen, signerad och daterad Ebba Wallin 1899, ca 171x229 cm

Smärre slitage

803523

2020-09-05