Matgrupp England 1900-tal

Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal
Matgrupp England 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, England, 1900-talets andra del, bestående av matbord med 3 iläggskivor a 55 cm, höjd ca 73, diameter 115, 6 stolar, sitthöjd ca 45 cm

Bruksspår

803527

2020-08-25