Gustaf Fogelberg, gouache och akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAF FOGELBERG (1901-1971): "Sjöbogatan", signerad samt daterad 64, gouache och akvarell, ca 29x80 cm, silverplakett på ramen med text "Från byggnadsgrovarbetarna"

Ej examinerad ur ram

803528

2020-09-01