Etagere 1900-tal

Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal
Etagere 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ETAGERE, omkring 1900, med 5 hyllplan,
fanér i björk samt svärtade detaljer, höjd ca 148, 64x29 cm

Av på mitten, bruks och åldersrelaterat slitage

803530

2020-09-01