Stolar
Valmis
2020-09-01
803531
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, tidigt 1900-tal, betsad björk, med dyna, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage