Serveringsvagn, bambu

Serveringsvagn, bambu
Serveringsvagn, bambu
Serveringsvagn, bambu
Serveringsvagn, bambu
Serveringsvagn, bambu
Serveringsvagn, bambu
Serveringsvagn, bambu
Serveringsvagn, bambu

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SEVERINGSVAGN, 1960/70-tal, bambu samt glasskiva och monterat tryck i botten, höjd ca 61, samt 72x46 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

803532

2020-09-01