Serveringsvagn, bambu
2020-09-01
803532
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SEVERINGSVAGN, 1960/70-tal, bambu samt glasskiva och monterat tryck i botten, höjd ca 61, samt 72x46 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage